НОВИНИ

19.08.2012 | Пентагону доведеться дати пояснення щодо непоміченого російського підводного човна
Джерело - Korespondent

Сенатор від штату Техас Джон Корнін зажадав від Пентагону пояснень у зв'язку з публікаціями ЗМІ про російський атомний підводний човен, який нібито кілька тижнів залишався непоміченим біля берегів США.


Про це повідомляється в блозі Texas on the Potomac на сайті газети Houston Chronicle. Лист із відповідним запитом Корнін направив командувачу ВМС США адміралу Джонатану Грінерту (Jonathan Greenert).


"Субмарини біля наших берегів разом з посяганнями на наш повітряний простір відображають вельми агресивну і дестабілізаційну військову політику Росії, що являє загрозу національній безпеці США. Це викликає особливе занепокоєння у зв'язку з тим, що президент Барак Обама домагається різкого скорочення оборонного бюджету, що передбачає в тому числі зменшення фінансування розробок протичовнової оборони", - йдеться в листі.


У зв'язку з цим Корнін вимагає від командувача ВМС "докладного пояснення фактів, пов'язаних з публікаціями про російський підводний човен у ЗМІ".


Нагадаємо, про російську субмарину біля берегів США повідомила з посиланням на неназвані американські офіційні особи газета Washington Free Beacon.


За інформацією видання, присутність субмарини РФ поблизу берегів США була підтверджена лише після того, як вона залишила цей район.


Незабаром Пентагон спростував повідомлення ЗМІ про те, що російський атомний підводний човен проекту 971 (за класифікацією NATO - Акула), оснащений крилатими ракетами великої дальності, близько місяця курсував непоміченим у водах Мексиканської затоки біля узбережжя США.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект