НОВИНИ

15.08.2012 | Російський ударний підводний човен декілька тижнів плавав непоміченим біля берегів США
Джерело - Korespondent

Російський атомний підводний човен проекту 971 (за класифікацією НАТО - Акула), оснащений крилатими ракетами великої дальності, довгий час курсував непоміченим у водах Мексиканської затоки біля узбережжя США.

Російський ударний підводний човен декілька тижнів плавав непоміченим біля берегів США

Про це повідомила у вівторок, 14 серпня, газета Washington Free Beacon з посиланням на неназвані американські офіційні особи.
 
За інформацією видання, присутність субмарини РФ поблизу берегів США було підтверджено лише після того, як вона залишила цей район. "Російський ударний підводний човен патрулював води в безпосередній близькості від берегів США лише вдруге з 2009 року", - йдеться в статті.
 
За словами американських чиновників, присутність російської субмарини біля берегів США свідчить про недоліки в роботі протичовнових комплексів. Вони наголосили, що адміністрація президента США Барака Обами скорочує фінансування цих комплексів у рамках плану зі зниження витрат на оборону на $ 487 млрд протягом найближчих десяти років.
 
Нагадаємо, в серпні 2009 року Пентагон заявляв, що не заперечує право Росії мати підводні човни у міжнародних водах, і поява двох російських атомних субмарин поблизу берегів США не викликала у американських військових заклопотаності.
 
Раніше ВМФ РФ пропонував якнайшвидше укласти міжнародні угоди, які передбачали б повідомлення про дії субмарин у Світовому океані.
 
Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1383631-rosijskij-udarnij-pidvodnij-choven-dekilka-tizhniv-plavav-nepomichenim-bilya-beregiv-ssha


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект