НОВИНИ

14.08.2012 | ЗМІ: Ізраїль вимагає від Обами оголосити про готовність завдати удару по Ірану
Джерело - Korespondent

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху і міністр оборони Ехуд Барак намагаються домогтися від президента США Барака Обами відкритої заяви про готовність застосувати військову силу проти іранської ядерної програми.

Про це у вівторок, 14 серпня, повідомляє ізраїльська газета Маарів, за даними якої, Єрусалим розраховує, що американський лідер виступить з такою заявою на відкритті Генеральної Асамблеї ООН 25 вересня - напередодні Йом Кіпур - або на будь-якому іншому відкритому форумі, але до цього терміну.

Наразі ізраїльське посольство в США та представництво в ООН намагаються діяти в цьому напрямку, зазначає видання.

Маарів також пише, що керівництво Ізраїлю не довіряє обіцянкам президента США про готовність не допустити появи ядерної зброї в розпорядженні Ісламської республіки. Газета вказує, що США, незважаючи на подібні заяви, не завжди переходять від слів до справи. Так, ядерними державами стали Пакистан і КНДР, хоча Вашингтон погрожував, що не змириться з цим. До того ж, США виступали проти знищення ядерних реакторів в Іраку та Сирії.


Напередодні Маарів передала повідомлення представників Республіканської і Демократичної партій США, згідно з якими Вашингтон не зможе проігнорувати ірано-ізраїльську війну і буде зобов'язаний підтримати свого близькосхідного союзника.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1383327-zmi-izrayil-vimagae-vid-obami-ogolositi-pro-gotovnist-zavdati-udaru-po-iranu


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4349. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект