НОВИНИ

30.05.2012 | Росія та Індія спільними зусиллями створять конкурента українському літаку Ан-32
Джерело - Korespondent

Об'єднана авіабудівна корпорація та індійська компанія Hindustan Aeronautics підписали угоду про спільну розробку багатоцільового військово-транспортного літака.Cума контракту склала $600 млн.


У сторін уже є спільне підприємство - Multirole Transport Aircraft, створене на базі міжурядових угод, підписаних у вересні 2010 року.


Як розповів голова HAL Р.К. Тіягі, планується створити 205 літаків - 100 для Росії, 45 - для Індії і 60 - на продаж третім країнам. У Нью-Делі відзначають, що планують замінити новою моделлю вже застарілі Ан-32.


Участь у розробці також візьме Рособоронекспорт. Новий літак повинен мати вантажопідйомність від 15 до 20 тонн, вміщати до 80 чоловік, бути здатним перевозити військову техніку, артилерію і боєприпаси. При розробці також повинна бути передбачена можливість екстреного перетворення літака у військовий госпіталь. В основному повітряне судно планується використовувати для викидання людського десанту і десантування вантажів при польоті на малій висоті. Нова модель буде здатна розвивати швидкість до 800 км/ год, пролітати 2,5 тис. кілометрів без дозаправки, сідати і злітати з обмеженої смуги.


Першу машину планується випробувати вже в 2017 році. У 2019 році має розпочатися регулярне виробництво.


Нагадаємо, в березні Україна передала Індії третю партію легких транспортних Ан-32, модернізованих на потужностях українського ОПК на замовлення індійських ВПС.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект