НОВИНИ

09.12.2011 | Євросоюз обмежить дефіцит в єврозоні до 0,5% ВВП
Джерело - Korespondent

Лідери Євросоюзу на саміті в ніч на 9 грудня домовилися про обмеження допустимого рівня структурного дефіциту бюджету до 0,5% ВВП кожної з країн єврозони, свідчить проект рішення Саміту ЄС.

"Будуть створені нові фіскальні правила (в єврозоні). Бюджет країн повинен бути збалансованим (не мати ні профіциту, ані дефіциту) Цей принцип можна вважати дотриманим, якщо річний структурний дефіцит не перевищує 0,5% номінального ВВП. Країни з держборгом значно нижче за 60% ВВП можуть мати більший дефіцит", - йдеться в документі.

"Таке правило буде внесено в національні законодавчі системи країн-учасниць союзу на конституційному або еквівалентному рівні. Це правило буде містити механізм автоматичної корекції", - говориться в документі.

При цьому, як випливає з документа, стеля за рівнем держборгу в 3% також залишається, однак за її порушення тепер будуть передбачатися автоматичні санкції, якщо тільки саміт ЄС кваліфікованою більшістю вирішить не вводити їх.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект