НОВИНИ

25.11.2011 | Білтрансгаз переходить до Газпрому
Джерело - УКРІНФОРМ

Росія і Білорусь узгодили перехід Білтрансгазу до Газпрому. Про це сторони домовилися в п'ятницю у резиденції Горки, де було підписано відповідні документи.

Білтрансгаз переходить до Газпрому

"ВАТ "Газпром" і Державний комітет з майна Республіки Білорусь підписали договір купівлі-продажу 50% акцій ВАТ "Білтрансгаз" , - йдеться в повідомленні. Відповідно до договору, Газпром заплатить за акції білоруській компанії 2,5 млрд доларів. Таким чином, ВАТ "Газпром" стане власником 100% ВАТ "Білтрансгаз".

Мінімальний рівень націнки на газ, що реалізується "Білтрансгазом" споживачам Білорусі, з 1 січня 2012 року становитиме 15,95 долара за 1000 куб. м, а з 2013 по 2031 роки коригуватиметься на величину інфляції. З 1 січня 2032 року рівень мінімальної націнки регулюватиметься уповноваженим органом Республіки Білорусь відповідно до білоруського законодавства. При цьому націнка не зможе бути нижчою за рівень, що компенсує витрати та інвестиції ВАТ "Білтрансгаз", включаючи економічно обгрунтовану норму прибутку, і у будь-якому разі буде не нижче 11,09 долара за 1000 куб. м.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект