НОВИНИ

21.11.2011 | Час Асада в Сирії минув - міністр закордонних справ Франції
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе офіційно заявив, що чинне сирійське керівництво не може лишатися при владі і закликав міжнародну спільноту до запровадження жорстких санкцій проти режиму Башара Асада. Міністр також повідомив про готовність Франції співпрацювати з опозицією.

Час Асада в Сирії минув - міністр закордонних справ Франції

"Керівництво Сирії не може далі залишатися при владі, оскільки воно на спромоглося провести відповідні реформи. Його час минув", - заявив Жюппе, нагадавши, що протестуючи проти репресій режиму Асада, Франція відкликала свого посла з Дамаска.

У середу державний секретар, міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе виступив перед депутатами Національної асамблеї Франції у зв'язку із ситуацією в Сирії та відкликанням офіційного представника з цієї країни. "Упродовж кількох місяців Франція послідовно засуджує репресій в Сирії, де загинуло понад 3,5 тис цивільних осіб, десятки тисяч ув'язнено, але люди продовжують протестувати, уникаючи насильства", - зазначив він під час дебатів. Він нагадав, що був одним з перших європейських політиків, хто телефонував Башару Асаду, підтримав сирійську опозицію і зустрівся з її представниками в Парижі. Франція разом з європейськими партнерами ухвалила і запроваджує 9 санкцій проти правлячого режиму, закрила свої дипломатичні установи і наполягає на подальшому посиленні санкцій проти Сирії.

Франція, Німеччина і Велика Британія за підтримки арабських країн намагаються провести в ООН резолюцію, яка засуджує дії сирійського керівництва.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект