НОВИНИ

18.11.2011 | Кетрін Ештон пророкує позитивний розвиток подій у Сирії найближчими днями
Джерело - УКРІНФОРМ

Позитивний розвиток подій спостерігатиметься в Сирії протягом наступних кількох днів. Упевненість в цьому висловила Високий представник Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

"Я впевнена, що ми побачимо позитивний розвиток подій протягом наступних кількох днів", - заявила Ештон у ході прес-конференції за підсумками міністерського засідання Ради постійного партнерства Росія-ЄС, повідомляють російські ЗМІ.

"Ліга арабських держав дала зрозуміти свою позицію, і я впевнена, що король Йорданії Абдалла підтвердить, що зараз настав час президенту Асаду піти. Майбутнє Сирії тепер залежить від здатності всіх нас продовжувати необхідний тиск на них, щоб зупинити насильство, щоб уряд Сирії почув народ і просувався вперед у своїх реформах", - сказала глава європейської дипломатії.

Зі свого боку, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров наголосив, що опозиція в Сирії не повинна бойкотувати процес реформ. "Якщо ставку буде зроблено тільки на те, що "закордон допоможе повалити режим", - це абсолютно безвідповідально. Ми це вже бачили в Лівії. На жаль, там справа далека від заспокоєння. Нам дуже б не хотілося, щоб таке повторилося і в Сирії", - сказав Лавров.

Як зазначив глава МЗС РФ, влада Сирії має бути послідовною й енергійною "в тому, що стосується проведення реформ, у тому, що стосується організації національного діалогу". За його словами, Росія має намір добиватися "відповідальності всіх учасників цього процесу в Сирії".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект