НОВИНИ

13.07.2004 | Центральна Європа може розмістити протиракетні комплекси США
Джерело - Євроатлантична Україна

Згідно повідомлень EUobserver, офіційний Вашингтон буде продовжувати ведення переговорів з Польщею та Чехією щодо розміщення на іх території комплексів протиракетної оборони.


Відповідно до повідомлень  „Gardian”, переговори тривають вже на протязі восьми місяців. Головна тема дискусій – розміщення частини систем протиракетної оборони на території даних країн.


Згідно наявної інформації, Прага та Варшава погоджуються на розміщення передових радарних систем, а Польща додатково може додатково розмістити системи перехвату ракет. Великобританія та Данія попередньо узгодили свою участь в цьому плані.


Одночасно з цим, Росія виказала стурбованість щодо планів Вашингтону, враховуючи іхню близькість до російських кордонів.


Такі плани також викликали деяке занепокоєння в Європі, враховуючи односторонні плани виходу США  з договору про анти-балістичні ракети, який розглядається як ключова угода між Росією та США.             | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект