НОВИНИ

12.07.2004 | Номінований новий португальський Прем'єр
Джерело - EUobserver

Мер Лісабону Педро Сантана Лопес був визначений правлячою соціал-демократичною партією в якості претендента на посаду Прем’єр-міністра Португалії.


Репутація Лопеса як популістського лідера з євроскептичними уподобаннями не раз викликало критичні зауваження з боку як власної партії, так і з боку партій-суперниць.


Головна опозиційна Соціалістична партія Португалії закликала до проведення позачергових парламентських виборів, після номінування Дурао Барросо, вже колишнього прем’єра, на посаду Президента Європейської Комісії.


Але, Президент Португалії Жорже Сампайю відхилив цю пропозицію, знову доручивши соціал-демократам сформувати новий уряд.


На минулому тижні високопоставлені фігури в Європейському Парламенті критикували рішення Барросо залишити Португалію до свого призначення на посаду Європарламентом. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект