НОВИНИ

20.10.2010 | Качинський поклав відповідальність за напад на правлячу партію
Джерело - УНІАН

Голова найбільшої польської опозиційної партії „Право і справедливість” (PiS) Ярослав КАЧИНСЬКИЙ поклав відповідальність за сьогоднішній напад на працівників бюро партії в Лодзі на правлячу у Польщі партію „Громадянську платформу” та засоби масової інформації.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це він заявив на спеціально скликаній прес-конференції у Варшаві.

Я.КАЧИНСЬКИЙ назвав невипадковим напад на працівників його партії, зауваживши, що, за даними свідків, нападник кричав «антиПІСовські» гасла й погрожував вбити його самого.

«Хочу сказати, що це випадок є наслідком тієї великої кампанії ненависті, яка ведеться довгий час проти «Права та справедливості», - заявив він.

За словами Я.КАЧИНСЬКОГО, цю кампанію розпочала партія «Громадянська платформа» (РО), зауваживши, що її активно підтримали деякі засоби масової інформації.

Він зазначив, що на працівників та прихильників PiS нападали у Варшаві під час суперечок стосовно встановлення біля Канцелярії Президента Польщі хреста у пам’ять про жертв Смоленської катастрофи.

"Хрест було профановано, а прем`єр (Дональд) ТУСК був у захваті від того, що маємо Хайд-парк. Так такого типу Хайд-парки закінчуються", - сказав він.

Я.КАЧИНСЬКИЙ заявив, що тепер за безпеку політиків та працівників PiS цілковито відповідає уряд.

„Кожне слово, яке буде продовженням цієї кампанії, - незалежно від того, чи його проголосить політик, чи журналіст, - буде закликом до вбивства”, - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, вчора в бюро партії „Право і справедливість” у місті Лодзь 62-річний чоловік вбив одну та серйозну поранив ще людину. Нападника, котрий, за попередніми даними, напав на людей з ножем та переробленим на бойовий газовим пістолетом, затримано.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект