НОВИНИ

19.10.2010 | 25% американців, які голосували за Обаму, відмовляються підтримувати демократів
Джерело - Korespondent

Проведене в США опитування громадської думки показало, що чверть американців, які підтримали на президентських виборах 2008 року демократичного кандидата Барака Обаму, розчарувалася в своєму виборі і не збираються надалі голосувати за демократів.

Як повідомляє АР, такі результати дослідження Associated Press-Knowledge Networks, в якому взяли участь 1254 повнолітніх громадянина США.

З'ясувалося, що 25% з тих, хто в 2008 році виступав за Обаму, не збираються голосувати за кандидатів від Демократичної партії в єдиний день голосування 2 листопада. Як відомо, в цей день відбудуться вибори до Конгресу, а також губернаторські вибори і вибори до місцевих органів влади.

Колишні прихильники президента-демократа заявили, що в листопаді проголосують або за республіканців, або за незалежних кандидатів. При цьому половина опитаних взагалі не мають наміру брати участь у виборах.

Відзначимо, що опитування також показало, що майже чверть людей, які в 2008 році підтримали кандидатуру республіканця Джона Маккейна, нині не можуть визначитися зі своїм вибором на 2 листопада, хоча частково симпатизують Демократичної партії.

Автори дослідження вважають, що це є демонстрацією розчарованості всіх американських виборців у політичній системі США.

Нагадаємо, нещодавно опитування громадської думки, проведене CNN / Opinion Research Corporation, показав, що жителі США більше не вважають, що Барак Обама краще справляється з обов'язками президента, ніж його попередник на цій посаді Джордж Буш-молодший.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект