НОВИНИ

12.07.2004 | Невизначеність відносин України з НАТО і ЄС завершується, заявляє Кучма
Джерело - УНІАН

Невизначеність відносин України з НАТО і Євросоюзом завершується, заявив Президент України Леонід КУЧМА в інтерв'ю програмі “Епіцентр”, яка була в ефірі на телеканалі “1+1” у неділю.


"Iншого не дано. Нiкуди ми один вiд одного не подiнемося. Ми всi в одному човнi. I особливо перед такими глобальними загрозами, якими на сьогоднi є тероризм. Мiй прогноз дуже простий: ми будемо викликати все бiльший iнтерес i повагу. Невизначенiсть завершується. Це ще раз пiдтвердили i нашi самiти з НАТО в Туреччинi i в Нiдерландах з Європейським Союзом. Це iстина сьогоднi", – сказав Л.КУЧМА.


Президент України також розповів про свою зустрiч з Президентом США Джорджем БУШЕМ у рамках самiту НАТО у Стамбулі. Л.КУЧМА сказав, що вони говорили "про безпеку у свiтовому вимiрi", зокрема, про проблему Iраку, а також про президентськi вибори в Українi та США. "Вiн говорив про наших, українських, а я про їх (вибори – УНІАН). Ми як би спiвчували один одному. Вiн говорив про те, наскiльки тяжкi будуть в Українi (вибори – УНІАН), а я йому також зазначив, що не зовсiм простi будуть у США. Побажав успiху".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект