НОВИНИ

26.05.2010 | США відправляють додаткові війська на кордон з Мексикою
Джерело - АР, УНІАН

Президент США Барак Обама незабаром оголосить про відправку 1 тис. 200 солдат на кордон з Мексикою з метою підвищити безпеку в регіоні. Про це агентство Associated Press повідомила депутат Конгресу від Арізони, штату, який межував з Мексикою. Крім того, американський президент збирається просити парламент виділити 500 млн. дол. на підтримку безпеки на кордоні.

2006 року за розпорядженням попереднього президента США Джорджа Буша до мексиканського кордону було направлено кілька тисяч гвардійців для допомоги місцевій владі в боротьбі з нелегальною міграцією. Після зміни влади в США підрозділи Національної гвардії повернули до місця дислокації, після чого адміністрації ряду прикордонних штатів попросили повернути війська. За словами місцевої влади, цей крок необхідний для ефективної протидії торгівлі людьми і контрабанді наркотиків, а також недопущення перенесення конфлікту мексиканських злочинних груп між собою на територію США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект