НОВИНИ

02.11.2009 | Профільний комітет Сенату США 10 листопада проголосує за кандидатуру нового посла США в Україні
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Цього тижня ціла низка українських ЗМІ та інформаційних агентств повідомляли про те, що профільний комітет, а потім і Верхня конгресова палата затвердили кандидатуру нового американського посла в Україні. При цьому посилалися видання на "прес-службу Сенату".

Джон Теффт


Однак, Комітет з міжнародних питань Сенату США лише сьогодні включив до порядку денного своїх найближчих засідань пункт про голосування кандидатури посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джона Теффта. Висловитися щодо цього питання сенатори зможуть не раніше 10 листопада.


Лише після цього, у разі затвердження профільним комітетом, кандидатуру Джона Теффта розглядатиме та затверджуватиме Сенат у повному складі. До своїх обов'язків дипломат зможе стати після схвалення Верхньою палатою Конгресу США.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, на початку жовтня члени Комітету з міжнародних питань Сенату США мали змогу почути виступ та задати запитання кандидатові на посаду посла США в Україні. Своїм баченням ситуації дипломат поділився на слуханнях, де розглядалося питання про його призначення. Джон Теффт назвав Україну однією з найдемократичніших держав на пострадянському просторі та відзначив стрімкий розвиток її економічних відносин з іншими світовими державами. Він наголосив на важливій ролі України в діяльності місій Організації Північноатлантичного договору та висловив підтримку прагненням України до членства в НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект