НОВИНИ

13.10.2009 | Україна хоче до грудня завершити переговори щодо безвізового режиму з ЄС
Джерело - Європейський простір

Черговий етап переговорів щодо безвізового режиму з країнами Євросоюзу планується завершити до початку саміту Україна-ЄС. Про це заявив на прес-конференції представник України при ЄС Андрій Веселовський. А. Веселовський зазначив, що діалог з цього питання проходитиме в жовтні-листопаді. «Потім буде зроблена сумісна доповідь відповідальних посадових осіб на саміті, в якому буде відмічено, чи можемо ми починати безвізовий діалог у конкретнішому вимірюванні, чи можемо ми зараз думати про дорожню карту», - сказав він.


За словами А. Веселовського, багато що в даному питанні залежить від того, як Міністерство внутрішніх справ, Держкомкордону і частково МЗС працюватимуть з експертами, які відвідають Україну в жовтні-листопаді.


«Вони (експерти - ред.) їздитимуть по Україні, заходитимуть у районні відділення внутрішніх справ, цікавитимуться, як ми робимо документи і кому, і так далі, серйозно запитуватимуть», - сказав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1034. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект