НОВИНИ

09.10.2009 | В.Ющенко бере участь у засіданні Ради глав держав-учасниць СНД у Кишиневі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко перебуває з робочим візитом у Кишиневі (Республіка Молдова), де бере участь у засіданні Ради глав держав-учасниць СНД у вузькому та розширеному форматах.Під час засідання планується розглянути питання щодо спільних заходів із подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи, звернення глав держав-учасниць СНД до народів держав-учасниць та світової громадськості у зв'язку з 65-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. До порядку денного включено також питання щодо припинення дії низки рішень Ради глав держав та збереження тих, що декларують відданість загальновизнаним принципам суверенітету, територіальної цілісності, недоторканності кордонів, засудження сепаратизму, відмови від визнання сепаратистських режимів та надання їм підтримки тощо.


У рамках візиту планується проведення переговорів Віктора Ющенка з в.о. Президента Молдови Міхаєм Гімпу та прем'єр-міністром країни Володимиром Філатом.


Будучи однією з держав-засновниць СНД, Україна не приєдналася до Статуту СНД. Статус спостерігача дозволяє Україні брати повноцінну участь у діяльності Співдружності та роботі її вищих і галузевих органів та вільно вибирати формат і рівень участі в окремих напрямках багатостороннього співробітництва, виходячи із зовнішньополітичних пріоритетів України.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9694. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект