НОВИНИ

14.09.2009 | Міністри ЄС поговорять про енергетику та відносини з Кавказом
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Рада міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин ЄС на своєму засіданні 14-15 вересня розгляне питання енергетичного забезпечення Європи та відносини з країнами Кавказу.


Про це повідомив представник шведського головування в ЄС.


“Що стосується енергетичного забезпечення, скоріш за все йтиметься про різні аспекти європейської політики в цій сфері”, - сказав співрозмовник агентства.


Він зазначив, що така дискусія відбудеться чи не вперше на рівні Ради міністрів. Разом з тим, представник шведського головування в ЄС зазначив, що під час дискусії міністри хоч і торкатимуться питання енергетичних відносин з третіми країнами, в тому числі з Україною, водночас, це не буде основною темою дискусії.


Міністри зовнішніх справ, у свою чергу, планують обговорити питання відносин з країнами Південного Кавказу, зокрема, з Грузією, Вірменією та Азербайджаном.


“Передбачається провести дебати щодо того, яким чином розвивати відносини з цими країнами, в тому числі в рамках Східного партнерства, щоб з одного боку ці відносини розвивалися більш інтенсивно, а з іншого – враховували різний стан справ в кожній з трьох країн”, - сказав дипломат.


До порядку денного засідання Ради також включені питання відносин з Іраном, візові проблеми, що виникли між Канадою та Чехією, а також візова політика Бразилії, яка не надає безвізового доступу громадянам всіх країн-членів ЄС. В рамках засідання Ради міністрів також заплановано проведення засідання Ради співробітництва ЄС-Узбекистан.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9769. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект