НОВИНИ

06.08.2009 | Військово-технічне співробітництво України з іноземними державами не спрямоване проти будь-якої третьої сторони, в тому числі й Російської Федерації - МЗС
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Військово-технічне співробітництво України з іноземними державами не спрямоване проти будь-якої третьої сторони, в тому числі й Російської Федерації. При цьому Україна керується відповідними резолюціями Ради Безпеки ООН у галузі торгівлі озброєннями, а також суворо дотримується правил, встановлених міжнародними режимами експортного контролю. Це повною мірою стосується і військово-технічного співробітництва з Грузією.







З такою заявою виступив перший заступник міністра закордонних справ України Юрій Костенко, відповідаючи на запитання журналіста у зв'язку з коментарем заступника міністра МЗС РФ Г.Карасіна. Коментар стосувався поставок зброї до Грузії, в якому російський дипломат назвав Україну "як одну з найбільш активних постачальників зброї до Грузії". При цьому він охарактеризував позицію українського керівництва щодо поставок військової техніки в Грузію "як недружню до Росії".


"Сказане Г.Карасіним викликало в нас нерозуміння, оскільки українська сторона, як у рамках відповідних міжнародних організацій, так і в ході двостороннього діалогу з російською стороною вже неодноразово довела безпідставність подібних звинувачень", - зазначив Юрій Костенко.


"Стосовно твердження про те, що Україна є найбільш активним постачальником зброї до Грузії, то це також не відповідає дійсності. Щоб переконатися в цьому, варто лише подивитись дані ООН, доступ до яких є вільним на офіційному сайті цієї Організації", - додав український дипломат.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект