НОВИНИ

31.07.2009 | ЄС закликає стримано зустріти річницю російсько-грузинської війни
Джерело - "Новини-Грузія", УНІАН

Моніторингова місія Євросоюзу (МНЕС) у четвер закликала сторони до стриманості напередодні річниці серпневих подій минулого року.


"Заступник голови місії спостерігачів ЄС (МНЕС) генерал Жілль Жанвьє (Gilles Janvier) закликає сторони до стриманості від провокаційних дій і слів з наближенням роковин серпневого конфлікту", - повідомили агентству "Новини-Грузія" в прес-службі МНЕС.


"У цей особливо важкий час дуже важливо, щоб всі сторони виявляли стриманість і не піддавалися б провокаціям. Не на користь жодній стороні викликати загострення ситуації", - заявив Жанвьє.


За його словами, за останній час було зафіксовано кілька інцидентів.


"Місія продовжує моніторинг і розслідування подій із звичайним професіоналізмом і ретельністю і працює з усіма сторонами для збереження стабільності і безпеки", - зазначив він.


Місія ЄС поки що не коментувала інцидент напередодні в зоні південноосетинського конфлікту. Раніше Тбілісі і Цхінвалі звинуватили один одного в обстрілі. Тбілісі повідомляє про обстріл в ніч на четвер з південносетинського боку, Південна Осетія - про обстріл Цхінвалі з території грузинського села. 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1176. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект