НОВИНИ

15.07.2009 | У Брюсселі відбудеться раунд переговорів про нову угоду
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Завтра, 16 липня, у Брюсселі відбудеться дванадцятий раунд переговорів між Україною та Європейським Союзом стосовно укладення Угоди про асоціацію.


Делегацію України на зазначених переговорах очолить заступник міністра закордонних справ Костянтин ЄЛІСЄЄВ, делегацію ЄС – заступник генерального директора з питань зовнішніх відносин Європейської комісії Х’юг МІНГАРЕЛЛІ.


Під час переговорів сторони продовжать обговорення розділів Угоди стосовно преамбули, політичного діалогу, зовнішньої і безпекової політики, юстиції, свободи і безпеки, а також загальних та прикінцевих положень.


Учасники переговорів планують також обмінятися, серед іншого, думками про перебіг переговорного процесу щодо створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. У цьому зв’язку до складу делегації України для участі у 12-му раунді переговорів включено заступника міністра економіки України Валерія ПЯТНИЦЬКОГО.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9819. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект