НОВИНИ

07.12.2004 | Українська революція перекинеться на Росію та інші колишні радянські республіки – Бжезінський
Джерело - ProEUROPA

Відомий американський політолог, колишній радник президента США з питань національної безпеки Збігнєв Бжезінський вважає, що українська революція перекинеться незабаром в Росію, Білорусь, Молдову, колишні радянські республіки Закавказзя та Середньої Азії. Про це повідомляє "Німецька хвиля".


На думку З.Бжезінського, нинішня ситуація в Україні, яка “перебуває у вирішальній фазі постімперської консолідації”, має лише два виходи. Це або реставрація імперії й диктатури, або трансформація в демократичне суспільство.


 З.Бжезінський вважає, що революція в Україні матиме історичне значення й для Росії, оскільки у Москви не залишається тепер іншого вибору, окрім як стати демократичною державою. Інакше, вважає З.Бжезінський, в Росії почнуться руйнівні відцентрові тенденції, які призведуть до розпаду країни. “Очевидно, - сказав американський політолог, - що українська революція вже найближчим часом розбудить також народи Білорусі, Молдови, колишніх радянських республік Закавказзя та Середньої Азії”.


З.Бжезінський заявив, що ніхто в світі не очікував такого вибуху в Україні. “Це свідчить про те, що в цій країні сформувалося справді громадянське суспільство”. Він також підкреслив, що на Віктора Ющенка та його оточення тепер покладається величезна відповідальність перед народом, який виборов свободу й довірив їм своє майбутнє.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект