НОВИНИ

04.06.2009 | Весняне засідання Ради НАТО з консультацій, командування і управління NC3B
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Рада НАТО з консультацій, командування і управління (NC3B), вищий багатонаціональний дорадчий орган при Північноатлантичній Раді з усіх питань, пов’язаних з консультаціями, командуванням і управлінням (C3) в Організації, провела своє весняне засідання 19 – 20 травня 2009 року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. 


Рада засідала у форматі членів Альянсу і Ради євроатлантичного партнерства, де до представників C3 із усіх 28 країн – членів НАТО приєднались їх колеги з 22 країн-партнерів. Раді допомагають національні представники C3, які, як правило, працюють при національних делегаціях або військових представництвах в НАТО.


Паралельно із засіданням Верховне командування ОЗС НАТО з питань трансформації здійснило огляд програми Мережевих засобів НАТО (NNEC), яка дає Альянсу можливість об’єднувати різні сили і засоби на усіх рівнях, військові (від стратегічних до тактичних) і цивільні, за допомогою інформаційної інфраструктури.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект