НОВИНИ

28.05.2009 | Бюджет ЄС, "Східне партнерство" та енергетична політика будуть пріоритетами Польського головування в ЄС 2011 року
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Пріоритетами Польського головування в ЄС у другій половині 2011 року будуть: переговори щодо бюджету Євросоюзу, програма "Східне партнерство" та енергетична політика Спільноти. Про це заявив голова управління комітету європейської інтеграції (UKIE) Польщі Міколай Довгелевич.


 "Хочемо визначити сфери, де можна представити хороші польські ініціативи в інтересах цілого Євросоюзу", - повідомив М.Довгелевич. Він додав, що йдеться про "Східне партнерство" та енергетичну політику. У цьому контексті урядовець зазначив, що "потрібно шукати нові підходи щодо способів використання потенціалу регіональної політики і людського капіталу".


М.Довгелевич також повідомив, що сьогодні у Варшаві відбудеться зустріч групи радників та експертів країн Євросоюзу, присвячена підготовці Варшави до головування в ЄС. Одним з питань, яке розглядатиметься під час переговорів, буде подальша доля Лісабонської угоди. "Сьогодні багато запитань відносно того, як документ впроваджуватиметься у життя, якою буде роль ротаційного головування країн в ЄС", - уточнив голова UKIE.


Чиновник також поінформував, що Варшава ініціюватиме відкриття другого представництва Єврокомісії у Польщі - в Любліні. З цього приводу він зазначив, що у багатьох великих країнах Спільноти є два, а подекуди й три представництва ЄК.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект