НОВИНИ

28.05.2009 | Фінансові розвідки України і США підписали угоду
Джерело - УНІАН

Голова Державного комітету фінансового моніторингу України (Держфінмоніторинг) Ігор Черкаський і директор фінансової розвідки Сполучених Штатів Америки (Finsen) Джеймс Фрайс підписали Угоду про взаємодію і співпрацю між фінансовими розвідками України і США.


Угоду підписано в рамках проведення пленарного засідання Егмонтської групи і засідання керівників підрозділів фінансової розвідки (ПФР), яке проходить в місті Доха (Катар).


І.Черкаський відзначив, що співпраця між фінансовими розвідками України і США після підписання сьогоднішньої угоди вийде на новий рівень, особливо в частині обміну інформацією і проведення спільних розслідувань щодо злочинів, пов`язаних з відмиванням «брудних» грошей.


Згідно з повідомленням, Держфінмоніторинг підписав 41 угоду про співпрацю з іноземними ПФР, включаючи 17 угод з ПФР країн-членів ЄС і 17 угод з ПФР країн-членів НАТО.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект