НОВИНИ

21.05.2009 | Польовий етап навчань НАТО починається в Грузії
За матеріалами - УНІАН

На військовій базі у Вазіані в передмісті Тбілісі у четвер почнеться другий, польовий етап учень НАТО "Cooperative Lancer 09" в рамках програми "Партнерство заради миру" .


Передбачається, що в навчаннях візьме участь до тисячі військовослужбовців з 14 країн - дев`ятьох країн НАТО (США, Албанія, Канада, Хорватія, Іспанія, Велика Британія, Греція, Угорщина, Туреччина) і п`яти країн-партнерів (Грузія, Україна, Боснія і Герцеговина, Македонія і Азербайджан).


Другий етап передбачає підготовку багатонаціональних сил до миротворчих операцій на рівні батальйонів і триватиме до 3 червня.


"Ці навчання - частина програми "Партнерство заради миру", яка дає можливості країнам-партнерам будувати індивідуальні відносини з НАТО. Взаємодія з партнерами є невід`ємною частиною політики безпеки альянсу і відіграє важливу роль в його повсякденній роботі", - йдеться в комюніке військового командування Альянсу.


Торік аналогічні навчання пройшли на території Вірменії.


Перший етап навчань "Cooperative Longbow 09", який завершився 18 травня, полягав у відпрацюванні штабних навичок, опануванні процедур НАТО і підвищенні сумісності управління кризовими ситуаціями на рівні бригад. На першому етапі в навчаннях взяли участь близько 200 військових.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект