НОВИНИ

07.05.2009 | Пакистан, Афганістан та США спільно боротимуться з екстремізмом та тероризмом - Барак Обама
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президенти Пакистану та Афганістану цілком віддані справі боротьби з екстремізмом у своїх регіонах. Лідери двох країн повністю усвідомлюють, наскільки високим залишається рівень терористичної загрози і готові підтримувати Сполучені Штати Америки у цьому протистоянні.


Таке переконання висловив американський президент після зустрічі з афганським й пакистанським лідерами Хамідом Карзаєм і Асіфом Алі Зардарі.


За словами Барака Обами, керівництво усіх трьох країн має спільну мету - подолати тероризм та екстремізм, що загрожує стабільності та мирному існуванню регіону. "Ми зустрілися сьогодні як представники трьох незалежних країн, яких об'єднує спільне завдання - зруйнувати, знешкодити, розгромити "Аль-Каїду" та її союзників", - зазначив президент США.


Водночас, він наголосив на необхідності "працювати разом з міжнародними та афганськими партнерами, аби у майбутньому не допустити загибелі мирних жителів".


На заході Афганістану внаслідок авіаударів коаліційних сил загинуло понад 100 людей. Серед жертв - чимало жінок та дітей. Глибокий жаль з приводу цього трагічного інциденту та свої співчуття афганському президентові висловила Державний секретар США Хілларі Клінтон.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9682. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект