НОВИНИ

07.05.2009 | Україна продовжить брати участь в операції НАТО в Афганістані
За матеріалами - УНІАН, Управлінні прес-служби Міністерства оборони України

Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Сергій КИРИЧЕНКО запевнив посадовців НАТО, що Україна продовжить брати участь у операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.


Про це С.КИРИЧЕНКО заявив вчора у Брюсселі в штаб-квартирі НАТО на засіданні Військового комітету Альянсу з країнами-контрибуторами операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані. Під час засідання його учасники обговорили комплекс питань, пов’язаних із безпекою в Афганістані та перспективи участі Альянсу у забезпеченні стабільності у регіоні в цілому.


Виступаючи перед начальниками генеральних штабів країн-контрибуторів операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, С.КИРИЧЕНКО зазначив, що забезпечення стабільності в Афганістані є головним пріоритетом з метою подальшого розвитку країни, яка відіграє важливу роль у регіоні.


“Ми продовжуватимемо свою участь у операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані. Десять українських військовослужбовців сьогодні працюють пліч-о-пліч із своїми колегами з країн Альянсу, більшість з них у складі литовської групи з реконструкції провінцій у афганській провінції Гор. Такий формат участі буде збережено. Ми високо цінуємо нашу співпрацю із литовськими колегами і глибоко вдячні їм за спільну діяльність та підтримку”, - зазначив С.КИРИЧЕНКО.


У своєму виступі начальник Генштабу також повідомив про підготовку у Збройних Силах України експертів в галузі протидії саморобним вибуховим пристроям. Ці фахівці в перспективі можуть взяти участь у операції в Афганістані.


“Досвід, набутий українськими військовослужбовцями під час участі у Тренувальній місії НАТО в Іраку, буде корисним під час розгортання Тренувальної місії НАТО в Афганістані, яка найближчим часом розпочне свою практичну діяльність у цій країні”, - підкреслив генерал армії України.


Він також наголосив, що Україна й надалі робитиме посильні кроки задля забезпечення стабільності та миру в Афганістан.


На завершення засідання Голова Військового Комітету НАТО адмірал Джампаоло Ді ПАОЛА подякував партнерам за їх внески у діяльність Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані і висловив глибоке переконання, що така участь ґрунтовно свідчить про активну позицію країн-партнерів Альянсу забезпечити демократичний розвиток Афганістану та у цілому сприяє просуванню стабільності в регіоні.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6078. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект