НОВИНИ

30.03.2009 | Глава МЗС Італії закликає посилити роль ЄС у подоланні наслідків світової фінансової кризи
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-Євроінтеграція"

Розрізнена Європа, в якій важливі рішення окремо ухвалюють національні уряди, а не ЄС у цілому - таким є можливий небезпечний наслідок нинішньої кризи. На цьому наголосив в інтерв'ю авторитетному економічному виданню "Іль Соле 24 Оре" міністр закордонних справ Італії та колишній віце-президент Єврокомісії Франко Фраттіні.


На думку Ф.Фраттіні, активне запровадження національних заходів з подолання кризи стає дедалі небезпечнішим для єдиного європейського ринку. Так, на подолання кризи уряди європейських країн вже виділили 400 млрд євро, у той час як об'єднана Європа - тільки 5 млрд. "Ці цифри окреслюють структурні межі Європи, - наголосив італійський міністр, - але, водночас, вони говорять про те, що з кризи треба вийти з більшою, а не меншою мірою згуртованою Європою".


Для виходу з цієї ситуації, на переконання Ф.Фраттіні, "необхідно боротися за реформу європейського бюджету, збільшувати його ресурси та внести зміни до статей витрат саме для того, щоб знівелювати відстань між величезними кроками урядів країн-членів та маленькими - самого ЄС".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4988. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект