НОВИНИ

23.03.2009 | Ющенко поїде впливати на ЄС через Чехію
За матеріалами - Української правди

Традиційна нарада у президента Віктора Ющенка з координації усіх гілок влади щодо протистояння кризі за участю прем'єра, спікера, голови Нацбанку та представника опозиції перенесена на кінець тижня.


Про це в понеділок повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова.


Причиною перенесення є державний візит президента до Чеської Республіки, який відбудеться 24–25 березня цього року.


Актуальність візиту обумовлюється головуванням Чеської Республіки в Євросоюзі у першій половині 2009 року, а також підготовкою до інавгураційного саміту "Східного партнерства" 7 травня 2009 року в Празі.


"Візит покликаний активізувати діалог між Україною та Чеською Республікою, забезпечити політичну й практичну підтримку процесу наближення України до Євросоюзу та виробити алгоритм спільних дій для зближення енергетичної політики України та ЄС", - зазначила вона.


"Важливим завданням є забезпечення підтримки з боку Чеської Республіки у питанні лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, зокрема, щодо скасування візових зборів для громадян України у короткостроковій перспективі", - додала Ванникова.


"У рамках візиту заплановано переговори з президентом Чеської Республіки Клаусом, зустріч з прем'єром країни Міреком Тополанеком та головою палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Преміслом Соботкою", - повідомила прес-секретар.


Також, за її словами, Ющенко виступить у рамках Європейського банківського та фінансового форуму, що відбуватиметься у Празі, та підпише низку двосторонніх угод.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект