НОВИНИ

04.02.2009 | Робоча зустріч, присвячена підготовці пропозицій до першої Річної національної програми Україна - НАТО, відбулась в Києві
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-Євроатланична інтеграція"

Робоча зустріч, присвячена підготовці пропозицій до першої Річної національної програми Україна - НАТО, відбулась вчора в Офісі зв'язку НАТО в Україні. 


В зустрічі взяли участь заступник директора Офісу зв'язку НАТО в Україні пані Марі Томінгас, представники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, видів Збройних Сил України, Об'єднаного оперативного командування ЗС України, Командування сил підтримки ЗС України та Національної академії оборони України.


Під час зустрічі Марі Томінгас розповіла про погляди Брюсселю щодо формування та змістовного наповнення  документу, шляхів контролю за виконанням кроків, які буде робити Україна в цілому, оборонний сектор держави та Міністерство оборони України щодо системного підходу до трансформації воєнної організації та інтеграції окремих інститутів держави.


На думку експертів НАТО, Річна національна програма Україна НАТО повинна бути готова до 20 квітня 2009 року, і вже у вересні-жовтні цього року представники Брюсселю прибудуть до України з метою оцінки ходу її виконання.


Метою Річної національної програми Україна - НАТО є досягнення Україною критеріїв для набуття повноправного членства у Північноатлантичному Альянсі.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7237. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект