НОВИНИ

04.02.2009 | Президент Обама визнає перші помилки
Джерело - Українська служба ВВС

Президент США Барак Обама продовжує формувати нову адміністрацію, втім цей процес вже спричинив гучний скандал. Двоє з номінантів відмовились від впливових посад через те, що не сплатили податки.Будь-яка особа, як починає працювати в федеральному уряді США, має задекларувати свої податки та повідомити чи не має зв"язків з будь-яким бізнесом. Кожен з номінантів отримує велику анкету, де мусить відповісти на всі ці запитання.


Колишній сенатор Том Дешл відмовився від посади міністра охорони здоров"я у зв"язку з тим, що не сплатив податків на суму понад 120 тисяч доларів.Сенатор Дешл працював в сенаті довгий час, однак після того, як пішов на пенсію, мав активні зв"язки з бізнес-структурами. У своєму виступі він визнав свою помилку і сказав, що не хоче, аби президент Обама витрачав час на цю проблему.


Через таку саму причину про зняття кандидатури заявила Ненсі Кіллефер, яка мала посісти іншу впливову посаду. Огладачі відзначають, що подібні скандали не є гарною новиною для президента Обами. Він проводив свою кампанію, обіцяючи змінити політичний клімат у Вашингтоні і боротися з будь-якими непрозорими випадками в уряді.


Тим часом міінстром фінансів став Ерік Холдер - перший темношкірий американець, який зайняв цю посаду.


Барак Обама також почав практику номінування в новий уряд кандидатів від республіканської партії.


Він визнав помилки у процесі формування своєї команди.


У низці телевізійних інтерв"ю він зазначив, що бере на себе всю відповідальність за це і пообіцяв уникати подібних помилок у майбутньому.


Не буде й натяку на протекціонізм


Президент Обама також заявив про намір вилучити будь-який натяк на протекціонізм з пакету економічної допомоги вартістю у 800 мільярдів доларів, навколо якого нині тривають дебати у Сенаті США.


Він зазначив, що сама мова в одному з пропонованих положень документу - "Купуй американське" - може надіслати хибний сигнал: "На мою думку, це було б зараз помилкою. Це потенційне джерело торговельних воєн, яких ми не можемо собі дозволити у той час, як обсяги торгівлі падають по цілому світі. Нам слід забезпечити, аби жодне з положень того документу не породило б торгівельну війну."

 Президент Обама


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5921. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект