НОВИНИ

18.12.2008 | Буш розробив для Обами план дії на випадок виникнення великих криз
За матерiалами - Korespondent, Інтерфакс

Адміністрація Джорджа Буша підготувала для обраного президента країни Барака Обами плани дій у разі виникнення серйозних кризових ситуацій на міжнародній арені.Як заявив діючий президент США, ця ініціатива була проведена для того, щоб допомогти Обамі швидко зорієнтуватися, якщо в світі виникне небезпечна ситуація незабаром після його переїзду в Білий Дім в січні.


"Я дійшов висновку, що це дійсно необхідно зробити" - пояснив Буш телеканалу Fox-news.Він зазначив, що вперше за багато років у США мають провести передачу влади в умовах, коли країна приймає участь масштабних збройних конфліктах, і тому "треба домогтися того, щоб передача влади пройшла якомога більш плавно".


Раніше 43-й президент США закликав свого наступника Барака Обаму продовжити боротьбу з Аль-Каїдою та іншими терористичними угрупованнями. За словами Буша, нинішня адміністрація заклала "міцний фундамент" для протистояння загрозам національній безпеці в усьому світі.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект