НОВИНИ

19.11.2008 | НАТО виступає проти політизації питання навколо ПДЧ для України і Грузії
Джерепло - УКРІНФОРМ

НАТО виступає проти надмірної політизації питання щодо надання Плану дій щодо членства в НАТО для України і Грузії. Про це вчора у Брюсселі заявив речник Альянсу Джеймс Апатурай, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.


Він, зокрема, зауважив, що зараз зарано говорити про те, які можуть бути результати зустрічі міністрів закордонних справ НАТО у грудні поточного року, але вже зараз зрозуміло, що питання навколо ПДЧ піддаються надмірній політизації.


"Незалежно від того, яким буде рішення міністрів закордонних справ Альянсу щодо надання Україні і Грузії можливості приєднатися до ПДЧ, зрозуміло, що цей процес не має бути настільки заполітизованим. Адже, незалежно від того, якою буде відповідь, "так" не означатиме негайного членства в НАТО для цих країн уже завтра, "ні" - не означатиме, що такого членства не відбудеться ніколи", - наголосив речник Альянсу.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект