НОВИНИ

10.11.2004 | Кофі Аннан обговорив ситуацію в місті Ель-Фалуджі з постійним представником Іраку при ООН
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Генеральний Секретар Організації Об’єднаних Націй Кофі Аннан обговорив ситуацію в місті Ель-Фалуджі з постійним представником Іраку при ООН. Він висловив побоювання, що наступ американських військ може дестабілізувати ситуацію в Перській затоці. 


Як повідомив журналістам прес-секретар Кофі Аннана Фред Екгардт, Генеральний Секретар ООН у понеділок обговорив з постійним представником Іраку при ООН Шакіром Махмудом Сумайдає можливі наслідки штурму американськими військами Фалуджі, яку контролюють антиурядові збройні формування.


 Ще до зустрічі з іракським послом в ООН Кофі Аннан висловив свої побоювання з приводу того, що силова операція у Фалуджі може дестабілізувати ситуацію в Іраку напередодні виборів. Президент Сполучених Штатів Джорджу Бушу, який під час телефонної розмови з Аннаном в свою чергу заявив, що з повагою ставиться до позиції Генерального Секретаря ООН, але вважає, що американські війська діють у Фалуджі правильно.


Під час розмови з Шакіром Махмудом Сумайдає Кофі Аннан наголосив, що для остаточного розв’язання іракської проблеми вкрай важливо, щоб багдадські власті координували свої дії передусім з ООН.


Під час бесіди було порушено також питання про майбутні вибори в Іраку. Кофі Аннан висловив сумнів в тому, що їх вдасться провести в заплановані терміни. Тим часом, державний департамент США заявив у понеділок, що вибори в Іраку неодмінно відбудуться в січні 2005 року.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект