НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

У Німеччині, Франції та Великій Британії стурбовані та розчаровані обмеженням Тегераном доступу до ядерних об’єктів інспекторам МАГАТЕ, що створює нові небезпеки.


Джерело - УКРІНФОРМ

На рівні Євросоюзу необхідними є чіткі дії і кроки по відношенню до Росії у відповідь на її агресивні дії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Іран з 23 лютого обмежив інспекції МАГАТЕ на своїх ядерних об’єктах, заборонивши їх проведення у рамках Додаткового протоколу до Спільного всеосяжного плану дій 2015 року, але залишивши інспекції в рамках Угоди про гарантії з МАГАТЕ.


За матеріалами - є Ехо Кавказу.

У Грузії співробітники поліції взяли штурмом кімнату, в якій перебував лідер опозиційної партії Михаїла Саакашвілі «Єдиний національний рух» (ЄЕНР) Ніка Мелія, і затримали його.


За матеріалами - Сіньхуа

Китайська національна офшорна нафтова корпорація (CNOOC) повідомила, що виявила в Бохайській затоці нове родовище з геологічними запасами не менше 100 млн тонн у нафтовому еквіваленті.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Реалізація практичних заходів в рамках взаємодії України з НАТО у форматі Партнерства розширених можливостей нададуть додаткового імпульсу у відносинах із Північноатлантичним Альянсом.


Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил

Минулої доби, 22 лютого, на Донбасі зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. Один український військовий загинув, ще двоє - зазнали поранень. Від початку цієї доби – три обстріли, один загиблий військовий та ще один поранений.


За матеріалами - WAM

Офіційні представники Об'єднаних Арабських Еміратів та Катару зустрілися у понеділок у Кувейті вперше за понад три роки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Винищувачі місії Балтійського повітряного патрулювання НАТО минулого тижня чотири рази піднімалися в повітря для впізнання і супроводу військових літаків Росії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Дві ракети впали на території захищеної “зеленої зони” Багдада, в якій розташовані іноземні посольства та урядові будівлі.


Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 404. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект