НОВИНИ

13.07.2026 | Іран атакував бази США в Йорданії та Бахрейні
За матеріалами - Укрінформ

У понеділок, 13 липня, Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) здійснив удари по американських базах у Йорданії та Бахрейні. Це стало відповіддю на атаки з боку збройних сил США проти Ірану. Про це повідомляють телеканал Press TV і міністерство внутрішніх справ Бахрейну на платформі X.


Згідно з даними джерел, у понеділок вранці відділ зв'язків із громадськістю КВІР заявив, що аерокосмічні сили нанесли удари по ключових цілях на авіабазі Принца Хасана в Йорданії.

В результаті операції виникли пожежі на паливних складах та в місцях зберігання боєприпасів, що завдало суттєвого удару по логістичних можливостях і оперативній готовності США в Західній Азії, зазначено в повідомленні.

Операція була проведена у відповідь на американські удари по іранських прибережних базах. КВІР заявляє, що ці дії є частиною першого етапу скоординованої відповіді Ірану на останні американські атаки.

Міністерство внутрішніх справ Бахрейну інформує про вибухи на базі американського флоту. У королівстві звучать сирени повітряної тривоги, які повідомляють про ракетний напад.

Нагадаємо, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що у ніч на 13 липня за наказом президента Дональда Трампа США почали чергову серію ударів по Ірану з метою послаблення його можливостей атакувати цивільне судноплавство в Ормузькій протоці.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект