21.06.2026 | У разі зриву угоди з Іраном стягувати плату в Ормузькій протоці зможуть тільки США - Трамп
За матеріалами - Укрінформ
|
Про це Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.
«Протягом 60 днів під час дії режиму припинення вогню в Ормузькій протоці не буде жодних грошових зборів. І після завершення цього 60-денного періоду жодних зборів також не буде, якщо тільки вони не будуть запроваджені Сполученими Штатами Америки на свою користь», – вказав господар Білого дому.
За його словами, це може статися, якщо угоду не буде завершено – «за послуги, надані як янголом-охоронцем країнам Близького Сходу з метою відшкодування витрат у минулому, теперішньому та майбутньому».
|