20.06.2026 | Сили оборони уразили автомобільний міст через Генічеську протоку
За матеріалами - Укрінформ
|
Ураження сталося вночі 20 червня.
Міст використовується росіянами для забезпечення військової логістики між тимчасово окупованим Кримом та угрупованнями військ РФ на південному напрямку.
Крім того, у Запорізькій області в районі Долинського Сили оборони уразили ворожий зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С".
Також 19 червня були завдані ураження по пунктах управління безпілотними літальними апаратами російських загарбників у районах Соледара Донецької області, Грозового Запорізької області і Теребрено Бєлгородської області (РФ).
|