НОВИНИ

19.06.2026 | США зняли військову блокаду портів Ірану
За матеріалами - Укрінформ

Про це оголосило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).

«Сьогодні, відповідно до вказівок Президента , війська США зняли блокаду з усього морського судноплавства, що входить до іранських портів та прибережних районів, а також виходить з них», - йдеться в повідомленні.

Додається, що американські війська не перешкоджають транзиту суден до або з іранських портів.


CENTCOM наголошує, що усі військові зусилля США щодо забезпечення блокади припинені, але зазначає, що кораблі ВМС залишатимуться в цьому районі, щоб «забезпечити дотримання, виконання та повну чинність усіх аспектів угоди».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект