19.06.2026 | США зняли військову блокаду портів Ірану
За матеріалами - Укрінформ
|
Про це оголосило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).
«Сьогодні, відповідно до вказівок Президента , війська США зняли блокаду з усього морського судноплавства, що входить до іранських портів та прибережних районів, а також виходить з них», - йдеться в повідомленні.
Додається, що американські війська не перешкоджають транзиту суден до або з іранських портів.
CENTCOM наголошує, що усі військові зусилля США щодо забезпечення блокади припинені, але зазначає, що кораблі ВМС залишатимуться в цьому районі, щоб «забезпечити дотримання, виконання та повну чинність усіх аспектів угоди».
|