16.06.2026 | Кораблі Ірану почали проходити через зону морської блокади США
За матеріалами - Korespondent
|
Танкери та суховантажі Ірану почали проходити через зону морської блокади США в Ормузькій протоці після угоди Тегерана та Вашингтона. Про це повідомило іранське агентство Tasnim у вівторок, 16 червня.
За його даними, лінію американського контролю вже перетнули три нафтові танкери і два кораблі з товарами першої необхідності.
А агентство Fars уточнює, що одне із суден належить до класу супертанкерів – зараз воно рухається міжнародними водами у напрямку іранських портів. А ще одне, повністю завантажене нафтою, минуло Оманську затоку і йде до пункту призначення.
У бік Ірану також прямує судно, яке перевозить корми для худоби.
|