11.06.2026 | Трамп анонсував нові удари по Ірану та можливе взяття під контроль острова Харг
За матеріалами - Євроатлантична Україна
|
Про це він написав у соцмережі Truth Social у четвер, 11 червня.
«Сполучені Штати будуть завдавати дуже сильних ударів по Ірану (чиї ВМС, ВПС, РЛС, ППО та всі інші форми оборони, разом з більшою частиною наступального потенціалу, знищені!). Дуже сильно сьогодні вночі»», - заявив Трамп.
Він також не виключив, що США можуть невдовзі взяти під контроль іранський острів Харг.
«У недалекому майбутньому ми візьмемо під контроль острів Харг та інші точки нафтової інфраструктури, і візьмемо на себе повний контроль над їхніми ринками нафти та газу, подібно до того, як ми це зробили з Венесуелою, де це чудово працює як для Венесуели, так і для Сполучених Штатів Америки», - написав глава Білого дому.
|