НОВИНИ

08.01.2026 | Трамп вимагає від оборонних підприємств пришвидшити виробництво сучасних озброєнь
За матеріалами - Укрінформ

Про це Трамп написав у середу у своїй соцмережі Truth Social.

За словами глави Білого дому, «у той час як ми виробляємо найкращу військову техніку у світі», компанії «виплачують величезні дивіденди своїм акціонерам і здійснюють масові викупи акцій - замість інвестицій у заводи та обладнання».

Президент наголосив, що «така ситуація більше не допускатиметься»

Він також критично оцінив заробітки керівників оборонних компаній, зауваживши, що «зарплати, опціони на акції та будь-які інші форми винагороди надто високі для цих керівників». За словами Трампа, «оборонні компанії не виробляють нашу чудову військову техніку досить швидко, а після її виробництва не забезпечують її належне технічне обслуговування».

Президент наголосив, що керівники мають створювати нові сучасні потужності для виробництва та обслуговування військової техніки.

«Поки цього не зроблять, жоден керівник не повинен заробляти більш як 5 млн доларів на рік», — зазначив Трамп.

Він висунув вимогу, аби обслуговування було «на належному рівні і в строк».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект