НОВИНИ

13.09.2025 | Трамп направив листа НАТО і заявив, що готовий ввести серйозні санкції проти Росії
За матеріалами - The Guardian

Допис щодо цього листа Трамп опублікував у соцмережі Truth Social.

«Я готовий ввести серйозні санкції проти Росії, коли всі країни НАТО домовляться і почнуть робити те саме, а також коли всі країни НАТО припинять купувати нафту в Росії», - написав Трамп.

За словами американського президента, купівля російської нафти деякими країнами «є шокуючою».

«Це значно послаблює вашу переговорну позицію та силу впливу щодо Росії. У будь-якому разі, я готовий «діяти», коли ви будете готові. Просто скажіть, коли? Я вважаю, що це, а також те, що НАТО як група вводить 50-100% мита на Китай, які будуть повністю скасовані після закінчення війни з Росією та Україною, також буде дуже корисним для припинення цієї смертельної, але безглуздої війни. Китай має сильний контроль, і навіть вплив, над Росією, і ці потужні мита зламають цей вплив», - написав Трамп.

Він вкотре заявив, що це не його війна, але він тут лише для того, «щоб допомогти її зупинити і врятувати тисячі російських і українських життів (тільки за останній тиждень загинуло 7118 осіб. Безумство!)».


«Якщо НАТО зробить так, як я кажу, війна швидко закінчиться, і всі ці життя будуть врятовані! Якщо ні, ви просто марнуєте мій час, а також час, енергію та гроші Сполучених Штатів», - зауважив Трамп.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект