НОВИНИ

12.08.2025 | ЗСУ зачистили від росіян Степногірськ - DeepState
За матеріалами - Deep State

Українські військові зачистили південні околиці селища Степногірськ у Запорізькій області, куди раніше проникли російські загарбники. Про це повідомив аналітичний проєкт DeepState у вівторок, 12 серпня.


"Сили оборони України нарешті зачистили Степногірськ від груп противника, які затягнулися на південні околиці та намагалися закріпитися. Завдяки якісній роботі 210 ОШП та суміжних підрозділів вдалося вибити залишки противника та сконцентрувати на закріпленні та відновленні позицій", – йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, шо росіяни перекидають на основні напрямки в Запорізькій області додаткові сили і техніку. Мова йде про Оріхівський і Гуляйпільський напрямки.

Також Петро Андрющенко повідомив, що війська РФ масово перекидають бронетехніку, особовий склад і боєприпаси на Запорізький напрямок. Це найбільше посилення окупаційного угруповання в регіоні за липень-серпень.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект