НОВИНИ

05.08.2025 | Антиукраїнська конгресвумен Грін заявила про готовність залишити Республіканську партію
За матеріалами - The Hill

про це вона сказала в інтерв’ю британському виданню Daily Mail, повідомляє The Hill.

«Я не знаю, чи то Республіканська партія залишає мене, чи то я вже не настільки себе з нею ототожнюю. Я не знаю, що з цього є правдою», – сказала Грін.

Серед причин свого розчарування вона назвала зменшення впливу руху «Америка понад усе» на політику партії, а також нібито ігнорування потреб звичайних американців.

«Думаю, що Республіканська партія відвернулася від «Америка понад усе», від робітників і просто від звичайних американців», – вказала вона.

Грін, відома своєю відданістю Трампу в попередні роки, нині дедалі частіше заявляє про розходження в поглядах із ним. Зокрема, вона розкритикувала удар США по ядерних об’єктах в Ірані, назвавши ці дії «повною підміною, щоб задовольнити неоконсерваторів, прихильників війни, військово-промислові контракти та телеперсон із неоконівських каналів (тобто неоконсервативних медіа, які підтримують активну зовнішню політику США, – ред.), яких МАГА ненавидить і які ніколи не підтримували Трампа!»

Окрім того, Грін стала однією з небагатьох республіканців у Палаті представників, які виступили за припинення допомоги Ізраїлю, звинувативши цю країну в «геноциді», «гуманітарній кризі» та «голоді» в Газі.

Ще одна помітна суперечність між нею і президентом стосується справи покійного фінансиста Джеффрі Епштейна, ув’язненого за сексуальні злочини. Грін, всупереч позиції Трампа, вимагала повного розсекречення матеріалів цієї справи.


Популістка також вказала на необхідність припинити іноземну допомогу, зменшити витрати на уряд, боротися з інфляцією та не нарощувати держборг.

«Що сталося з усіма цими питаннями? Я не знаю, що, до біса, сталося з Республіканською партією. Справді не знаю, – заявила вона, проігнорувавши той факт, що республіканці, на відміну від неї, завжди послідовно відстоювали жорстку політику щодо Кремля. – Але одне скажу: при її нинішньому курсі я не хочу мати з нею нічого спільного. І, чесно, мені вже байдуже».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект