НОВИНИ

04.08.2025 | Пєсков прокоментував заяви Трампа про атомні підводні човни
За матеріалами - Радіо Свобода

Як пише видання, це була перша реакція Кремля на рішення Трампа щодо розміщення атомних підводних човнів, прийняте у відповідь на погрози на адресу США, з якими експрезидент РФ та заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв виступив у соцмережах раніше.

«Загалом, звичайно, в таку полеміку не хотілося б ніяк втягуватися і не хотілося б це коментувати», — сказав Пєсков.

На питання про те, чи варто Кремлю попросити Медведєва «зменшити конфронтаційний тон онлайн», Пєсков відповів, що «у кожній країні члени керівництва мають різні погляди на те, що відбувається, мають різний настрій».

Він додав, що Росія нібито «дуже уважно» ставиться до тематики ядерного нерозповсюдження», і вважає, що «всі мають бути дуже обережними з ядерною риторикою».

Також у Кремлі заявили, що не виключають можливості зустрічі Путіна зі спецпосланцем Трампа Стівом Віткоффом цього тижня. Раніше президент США анонсував візит Віткоффа до РФ 6 чи 7 серпня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект