НОВИНИ

13.07.2025 | Перемир'я у Газі відкладається
За матеріалами - Reuters

Старт переговорів про припинення вогню у секторі Гази затримується через те, що Ізраїль і ХАМАС не можуть узгодити лінію відведення військ.


За даними палестинського джерела агентства, ХАМАС відкинув запропоновані Ізраїлем карти виведення військ, які залишили б під ізраїльським контролем близько 40% території Гази, включаючи весь південний район міста Рафах і подальші території на півночі й сході Гази.

Тим часом, два ізраїльських джерела Reuters повідомили, що ХАМАС хоче, щоб Ізраїль відступив на лінії, які він займав під час попереднього перемир’я, перш ніж відновити свій наступ у березні. За словами співрозмовника, криза може бути вирішена за умови більш активного втручання США.

Також агентство зазначає, що ХАМАС вже давно вимагає угоди про припинення війни, перш ніж звільнити заручників, які залишилися; Ізраїль наполягає на тому, що припинить бойові дії тільки тоді, коли будуть звільнені всі заручники, а ХАМАС буде ліквідований.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект