НОВИНИ

02.04.2025 | США розмістили важкі бомбардувальники поблизу Ірану
За матеріалами - Reuters

“Шість бомбардувальників В-2 протягом минулого тижня були переміщені до американо-британської військової бази в Індійському океані на острові Дієго Гарсія”, - йдеться у матеріалі.

За словами опитаних Reuters експертів, це дозволяє В-2 зайняти ідеальну позицію для дій на Близькому Сході. “Якщо Іран чи його союзники загрожуватимуть інтересам або громадянам США у регіоні, Штати діятимуть рішуче для захисту свого народу”, - заявив речник Пентагону Шон Парнел.

Reuters додає, що США й до того тримали у регіоні значні сили, до яких незабаром доєднається друга авіаносна група. “В-2 здатний нести найпотужнішу американську бомбу - 30 000 фунтову GBU-57. На переконання експертів, ця зброя може бути використана для ударів по іранських ядерних обʼєктах”, - додає агентство.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект