НОВИНИ

23.03.2025 | Стармер обговорив підтримку України з керівництвом ЄС та лідерами низки країн
За матеріалами - Укрінформ

"Прем'єр-міністр поговорив з президентом Європейської Ради, президентом Європейської комісії та лідерами Туреччини, Норвегії й Ісландії… Він почав з інформації про свою нещодавню розмову з Президентом Зеленським і сказав, що очевидно, що президент Путін намагається затягнути процес і висунути умови до будь-якого значущого припинення вогню між Росією та Україною", - йдеться у повідомленні.

Стармер також поінформував про військову нараду, яка відбулася напередодні у Постійному об’єднаному командному центрі. За словами глави британського уряду, його зустріч із представниками 31 країни та організації ще раз "підтвердила важливість наявності у коаліції необхідних планів дій на випадок будь-якого розвитку подій".

"Прем’єр-міністр також виклав концепцію нових військових підгруп з планування за напрямами: сухопутні сили, морські сили, авіація, відновлення та реконструкція. Ці підгрупи продовжать роботу протягом трьох днів інтенсивного планування наступного тижня", - зазначили у британському уряді.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект